10 parmağımızda 10 marifet.

Dijital pazarlamadan kurumsal kimliğe kadar geniş hizmetimizi

sizlere sunuyor ve bu sayede markanızı ivmeli bir şekilde büyütüyoruz.

10 parmağımızda 10 marifet.

Dijital pazarlamadan kurumsal kimliğe

kadar geniş hizmetimizi sizlere sunuyor

ve bu sayede markanızı ivmeli bir şekilde

büyütüyoruz.

Dijital Pazarlama
"Ürünümü veya hizmetimi dijitalde nasıl pazarlayabilirim?"
Markanız için en doğru çözümleri belirler ve pazarlamanıza yardımcı oluruz.
Hizmetler: Google Ads (YouTube, Gmail vs.), Facebook - Instagram Ads,
Google Analytics, Influencer Marketing, Twitter Ads, Tiktok Ads, LinkedIn Ads,
Mail Marketing, Web Push Notification.
Web Tasarım / Yazılım
Web sitenizi marka ve müşteri deneyimine uygun hizmet edecek şekilde tasarlayıp
Google ile tam anlamıyla maksimum performans ile çalışacak şekilde hazırlıyoruz.
Mobil Uygulama
iOS ve Android cihazlarda optimize çalışan uygulamanızı hazırlıyoruz.
Sosyal Medya
Markanızın sosyal medyadaki karakterini oluşturuyor ve kullanıcı - marka
ilişkisini kuruyoruz.
Kurumsal Kimlik
Logo, bayrak, flama, afiş, poster, bilboard, banner, slider, promosyon ürünler vb.
ihtiyaçlarınızı marka bütünlüğünüzü sağlamak için hazırlıyoruz.
E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret sürecinde gereken tüm ihtiyaçlarınız için danışmanlık hizmeti veriyoruz.
E-Ticaret altyapısı, kargo yönetimi, sanal ödeme sistemleri, müşteri ilişkileri,
SMS sistemi, mail kurulumları, stok sistemleri, ihracata hazırlık vb.
Ekibimizle tanışın:
Bahadır Atasoy
Copywriter
Kimdir?
Markaların ancak doğru içerik stratejileriyle müşterilerine ulaşabildiği, içeriğin ‘kral’ olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Bu sorumluluğun bilinciyle 10 yılı aşan deneyimimi markanız için en ideal içerikleri yaratmak için kullanıyorum. Doğru strateji, hedef kitleye hitap eden fikirler ve metinlerle markanız dijital dünyada bütün dikkatleri üzerine çekecek.
Uendi Hasmegaj
Graphic Designer
Kimdir?
Bir tasarımcının rolü, markanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak estetik ve stratejik çözümler sunmaktır. Tasarımda sadeliği ve netliği hedeflemek gerekir. İyi bir tasarım ve verimli bir iletişim buradan doğar. Denenmemiş fikirler deneyebilir, markanızın hikayesini farklı deneyimlerle sanat eserine değer verir gibi işleyebiliriz. Hadi, tasarımlarımızla markanızın yolunu zirveye doğru beraber renklendirelim!
Serkan Tutal
Digital Marketing Specialist
Kimdir?
Markanızın sosyal medyada daha doğru kitlelere erişmesini sağlar ve sosyal medyadaki reklamlarınızda kitlelere uygun metinler yazarım. Sosyal medya ile internet sitenizin entegrasyonlarını optimize eder ve bu sayede hedef kitlenize “retargeting” yaparım. Sosyal medya kampanyalarının haftalık ve aylık olmak üzere detaylı raporlar sunarak geleceğe daha emin ve güvenilir adımlar atmanızı sağlarım.
Gözde Eker
Graphic Designer
Kimdir?
Her tasarımın kendine özgü dili ve rengi vardır. Ben markanın isteklerini referans alarak en uygun olanını tasarlıyorum. Hareketli grafikten sosyal medya içeriklerine kadar sade ama akılda kalıcı ve yenilikçi algıyla paletimde umut vadeden renkleri kullanıp, tuvalimde yaratıcı bakış açısını hedefleyen işler çıkartıyorum.
Ali Oğuzhan Yıldız
Full Stack Developer
Kimdir?
Fikret Yunus Yıldız
Frontend Developer
Kimdir?
Her tasarımı kodlamaya dökmenin onlarca yolu vardır. Hepsi web sitesini çalışır hale getirir fakat bunların kimisi web sitesini maksimum performans ile çalıştırır, kimisi yavaşlatır. Ben ise performansın her şeyden önemli olduğu bir web sitesi türü olan e-ticaret sitesinde çalıştım ve bu konuda tecrübeliyim. Bu tecrübelerime dayanarak web sitenizi maksimum performans ile çalışacak şekilde kodlarım.
Muhammed Emin Memiş
Digital Marketing Manager
Kimdir?
Markanızın reklam stratejisini geliştirmek, marka imajı ve geliri artırmak adına görece ivmeli büyüme sağlarım. Bilhassa Google Ads tarafındaki bilgi ve becerilerimi koordineli olarak işlerim ve takibe alırım. Var olan hedefleri, muadilleriyle karşılaştırır rekabeti kolaylaştırırım. Pazardaki size düşen payı almanızı sağlamak adına, haftalık - aylık raporlamayla birlikte detaylı bir ekip çalışması yaparım. Benzersiz bir deneyim için, isteklerinizi uygun doğrultuda uygularım.
Talha Akbulut
Chief Designer
Kimdir?
Yıllar boyunca edindiğim tasarım tecrübesi daha çok kullanıcı deneyimi ve ihtiyacı üzerine oldu. Dolayısıyla tasarımın güzellik ve estetik kadar marka hedefleri ve kullanıcı taleplerine göre şekillenmesi gerektiğine inanıyorum. Logo, kurumsal kimlik gibi ihtiyaçlar haricinde, kurumsal veya e-ticaret siteleriniz için tasarımlarınızı hazırlarken dijital pazarlama, sosyal medya ve Google ile bir bütün halinde çalışacak şekilde tasarlıyorum.
Raşit Genan
Digital Marketing Manager
Kimdir?
Dijital süreçteki deneyimlerim üzerine markanız için en iyi reklam deneyimini sunmaya hazırım. Ürün ya da hizmetinizi sizden dinledikten sonra ekip arkadaşlarımla birlikte ön çalışmalarını hazırlarım. Özellikle Facebook Business Manager tarafında olan uzmanlığım, size yüksek ROI değerleri kazandıracaktır. Yapılan her harcamayı kendi markamın harcaması olarak görürüm ve lüzumsuz tüm harcamaları kesip en doğru sonuca ulaştıracak metriklerle ilerlerim. Markanız için yaptığımız tüm reklam çalışmalarını size detaylı olarak raporlarım.
Aramıza katılmak istersen buradan bize ulaşabilirsin.